16 Kanal Dijital Video Optik Fiber Medya Dönüştürücüler, CCTV Analog Kameralar İçin/Alıcı Verici
16 Kanal Dijital Video Optik Fiber Medya Dönüştürücüler, CCTV Analog Kameralar İçin/Alıcı Verici
16 Kanal Dijital Video Optik Fiber Medya Dönüştürücüler, CCTV Analog Kameralar İçin/Alıcı Verici
16 Kanal Dijital Video Optik Fiber Medya Dönüştürücüler, CCTV Analog Kameralar İçin/Alıcı Verici
16 Kanal Dijital Video Optik Fiber Medya Dönüştürücüler, CCTV Analog Kameralar İçin/Alıcı Verici
16 Kanal Dijital Video Optik Fiber Medya Dönüştürücüler, CCTV Analog Kameralar İçin/Alıcı Verici
16 Kanal Dijital Video Optik Fiber Medya Dönüştürücüler, CCTV Analog Kameralar İçin/Alıcı Verici 16 Kanal Dijital Video Optik Fiber Medya Dönüştürücüler, CCTV Analog Kameralar İçin/Alıcı Verici
16 Kanal Dijital Video Optik Fiber Medya Dönüştürücüler, CCTV Analog Kameralar İçin/Alıcı Verici
16 Kanal Dijital Video Optik Fiber Medya Dönüştürücüler, CCTV Analog Kameralar İçin/Alıcı Verici
16 Kanal Dijital Video Optik Fiber Medya Dönüştürücüler, CCTV Analog Kameralar İçin/Alıcı Verici
16 Kanal Dijital Video Optik Fiber Medya Dönüştürücüler, CCTV Analog Kameralar İçin/Alıcı Verici
16 Kanal Dijital Video Optik Fiber Medya Dönüştürücüler, CCTV Analog Kameralar İçin/Alıcı Verici
16 Kanal Dijital Video Optik Fiber Medya Dönüştürücüler, CCTV Analog Kameralar İçin/Alıcı Verici

16 Kanal Dijital Video Optik Fiber Medya Dönüştürücüler, CCTV Analog Kameralar İçin/Alıcı Verici

556.79TL
Sepete Ekle İstek listesine ekle
Ürün açıklaması

  • Paket Ağırlık: 2.3kg (5.07lb.)
  • Paket Boyutu: 25cm x 20cm x 15cm (9.84in x 7.87in x 5.91in)
  • Ünite Tipi: Çift

16 Kanal Video Fiber Optik Dönüştürücüler -1Pair

Yüksek Kalite / Yüksek Performans / Fabrika fiyat Wholsales.

100,000 saat * MTBF, hatalar Arası Ortalama Süre ), Güvenle Satın al!

2Km (0~) varsayılan gemi 20Km (0~) tek modlu sürümü, multi-mode özelleştirmek için Sipariş önce bizimle irtibata mevcuttur.

Çevre için:

l Güvenlik Sistemleri

l Radyo ve televizyon iletim

l Video izleme

l Bina kontrol sistemleri

l Tren/Yüksek hızlı yol izleme

l Akıllı Trafik İzleme Sistemi (İTS)

l Uzaktan multimedya / kampüs izleme öğretme

l Uzun mesafe radyo ve televizyon iletim sistemi

Paketi :

l 1 x 16 KANAL video verici

l 1 x 16 KANAL video alıcı

evrensel ( 100 )l 2x Güç Adaptörü güç kaynağı

l 1x Kullanım Kılavuzu

Video Dizin:

1. Video : 16 Kanal

2. 75ohm ( dengelenmemiş ) Video Giriş / Çıkış Empedansı :;

3. Video Bant genişliği 8 MHz;

4. Video formatı uyumlu PAL, NTSC, TARAMA;

5. Video gerilimi 1 VP-P;

6. Video SNR ≥ 70dB;

7. Diferansiyel kazancı %0.7 r;

8. Diferansiyel faz aralığında 0.5 °;

9. 8 - bit doğrusal PCM kodlama

10. 15MHZ yüksek hızda örnekleme ;

11. Video Arayüzü: BNC;

Optik dizin:

1. Optik Arabirim : FC

2. Dalga boyu : Tek modlu 1310/1550µm 125µm (9/) 125µm , 125µm (50/) 850µm Monitoring, 1310µm (62,5/)

3. İsteğe bağlı 20KM , çok modlu fiber : 0-2 () 0 iletim mesafesi:tek modlu fiber.

Genel Dizin:

1. Başarısızlıkları arasında her zaman (MTBF) 100.000 saatten daha

2. Çalışma sıcaklığı : -40 +70 derece

3. Yoğuşma çalışma nem oranı : %0 -95 olmayan

Nakliye : Biz Dünya çapında Gemi, öğeler 1~2 iş günü içinde tam ödeme sonra sevk edilecektir . EMS anlaştığımız gibi , FedEx,DHL tarafından gemi.

Ödeme : Alipay/ Paypal

İade Politikası:

1. Geri ödeme sadece 7 GÜN içinde aldıktan sonra bildirilen hatalı ürünler sunulmaktadır.

2. Tüm iade öğeler orijinal ambalajında OLMALIDIR ve nakliye takip numarası, geri dönüşü için belirli bir nedenle, ve po#bize vermeniz GEREKİR.

3. Eğer 14 gün içinde kusurlu bulunursa, bu ürün değiştireceğiz.

4. Alıcı kendi kargo ücretini bize geri iade etmek için para gerekli. Nakliye ve taşıma ücreti iade herhangi bir durumda değillerdir.

5. Bazı çözümler ürün iade gerektirmeyebilir, çünkü ilk e-posta ile ürününüzü iade etmeden önce lütfen bizimle irtibata geçiniz. Döndürülen öğe tüm aksesuarları ile yeni durumda olması gerekir.

6. Tüm garanti yanlış kullanım veya uyumluluk nedeniyle zarar kapatmayın.

8. Elimizden geleni her müşteri hizmet etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Garanti ve Garanti:

1.Üç yıl Garanti, güvenle Satın al!

2.Eğer 3 ay içinde madde için herhangi bir kusur bulursanız, kusurlu madde aldıktan sonra yenisini ek maliyet olmadan göndermek veya para iadesi yapacağız.

4. Eğer madde 3 ay sonra kusurlu ise, yine bize geri gönderdiğiniz kabul edemeyiz. Yeni bir kusurlu öğe aldık sonra size gönderilecektir, ama ekstra nakliye ücreti ödemek zorunda.

Diğer Politikalar:

1. Herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi sorumlu değildir.

2. Öğe için ödeme aldıktan sonra, OLUMLU GERİBİLDİRİM terk edeceğiz. Aldığınız zaman bu madde Sizin için yeterli değilse, lütfen bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

3. Tüm e-postalar 1 iş günü içinde cevap verilecektir. Eğer bizim cevap almazsanız, size yeniden aldıktan sonra en kısa sürede gönderilen e-posta yanıt vereceğiz.

4. Ciddi Alıcı Sadece! Ancak bütün şartları kabul ediyorsanız teklif lütfen.

  • MTBF: 100,000 saat
  • İletim Mesafesi: 0 20Km S/M lif 0~M/M fiber, 2000 M~(isteğe bağlı)
  • Model Numarası: HHX-S16V0D
  • Marka Adı: GuantaiTelcom
  • Video Formatı: PAL,NTSC,TARAMA için uyumlu
  • Anti-Yıldırım: Sanayi düzeyi
Etiketler: fiber medya, medias Convertible, fiber optik video verici, Ucuz fiber medya, Yüksek Kalite medias Convertible, Çin fiber optik video verici Tedarikçiler
FC SC Konnektör ile TL510A -70~+10dB El Mini Optik Güç Metre ve TL532 Görsel Hata Bulucu Kablo Test cihazı 1mw FC SC Konnektör ile TL510A -70~+10dB El Mini Optik Güç Metre ve TL532 Görsel Hata Bulucu Kablo Test cihazı 1mw Açıklamalar: Optik Güç Ölçer TL510 + TL532 kırmızı kalem etkili fiber optik test cihazı en popüler alan, ama aynı zamanda en maliyet vardır. Eve kadar fiber fiber optik vazgeçilmez aracı inşaat! TL510
281.14TL
El TL510A veya TL510C Fiber Optik Güç Ölçer Optik Işık Kaynağı TL512 1310/1550nm El TL510A veya TL510C Fiber Optik Güç Ölçer Optik Işık Kaynağı TL512 1310/1550nm El Mini optik güç metre tanıtımı -mutlak optik güç ölçümleri yanı sıra optik fiberler göreli kaybı ölçümleri için kullanılan fiber optik ağlar için test aracı kullanmak için bir kompakt ve kolay. -Fiyat oranı güç ölçümü,
555.49TL
Fiber İçin Fiber Optik Eşleşen Jel Optik Hızlı Konnektör, Mekanik Bağlantı Konnektör Fiber Optik Hızlı Konnektör engelleme, Mekanik bağlantı Konnektör Özellikleri: Yumuşak, yapışkan olmayan, su olmayan Fiber Optik Eşleşen Jel-toksik ve zararsız ve köpüklü mantı bileşik Şeffaf, berrak ve kolay akışını fiber optik çıplak fiber optik bağlantı kaybı Azaltılması ile sıfır yansıma kaybı testi Eşleşen
348.97TL
5 adet LC/UPC SM çift Yönlü(ya) Fiber Modülü Test geri döngü Tek modlu Fiber LC Fiber Konnektör Modülü ya da geri döngü geri Döngü fiber optik sinyal dönüş yama bir ortam sağlamak için tasarlanmıştır; genellikle fiber optik test uygulamaları veya ağ restorasyonlar için kullanılır. Test uygulamaları için, geri döngü sinyal sorunu tanılamak için kullanılır. Ağ donanımları için
144.03TL
Kablo TV İçin KELUSHİ Yeni El Lazer Pointer hem yatay 20km fiber optik görsel hata Bulucu ,Test Ürünü Lazer, 650 nm 1. Escrow kabul ediyoruz. Alipay, Hoş Visa, MasterCard, Western Union, Banka Havalesi yoluyla Ödeme yapabilirsiniz. 2. Böylece önceki öğeyi almak mümkün olan en kısa sürede ödeme yapın. 3. Not: maddenin Herhangi bir ithalat tarife malların, satış fiyatı veya nakliye ücretleri dahil değildir, Ama kolayca gümrükten
68.59TL
FC/SC/ST/LC Konnektör ile JW3109 1310/1550nm El Fiber Optik Işık Kaynağı FC/SC/ST/LC Konnektör ile ücretsiz Kargo JW3109 1310/1550nm El Fiber Optik Işık Kaynağı Mağazamıza Hoşgeldiniz Hedefimiz: Yüksek Kalite , En İyi Hizmeti ,Hızlı Yanıt Çin pazarına hoş geldiniz,Çin'den mal satın almak yönlendirebilirsiniz.Bizim öğeler ilgilenen sevindim,Çin profesyonel bir tedarikçi,
815.36TL
Ücretsiz Kargo 10 adet 8 APC çok 0.9 mm SM Çelik Boru 1x8 Mini Blockless SC/Fiber Optik PLC Splitter Port/ Ücretsiz Kargo 10 adet 8 APC çok 0.9 mm SM Çelik Boru 1x8 Mini Blockless SC/Fiber Optik PLC Splitter Port/ Özellikleri *Mükemmel Mekanik,Küçük Boyutu *Yüksek Güvenilirlik *Düşük ekleme Kaybı ve düşük Kutuplaşma Bağımlı kaybı *Yüksek kanal sayıları *Mükemmel Çevresel Kararlılık
787.93TL
Eve kadar fiber Optik Olabilmesi TL510C Optik Güç Ölçer + TL512 1310/1550nm Optik Işık Kaynağı Lazer Kaynağı Eve kadar fiber Optik Olabilmesi TL510C Optik Güç Ölçer + TL512 1310/1550nm Optik Işık Kaynağı Lazer Kaynağı Özelliği: Kullanıcı self kalibrasyon fonksiyonu LCD konforlu LCD ekran ve isteğe bağlı arka ekran destekler gece operasyonu DB special gücünü ölçüm veya mw ve ekleme kaybı Düşük
555.49TL
Ücretsiz Kargo TL512 1310/1550nm Singlemode El Fiber Optik Işık Kaynağı Ücretsiz Kargo TL512 1310/1550nm Singlemode El Fiber Optik Işık Kaynağı Mağazamıza Hoşgeldiniz Hedefimiz: Yüksek Kalite , En İyi Hizmeti ,Hızlı Yanıt Çin pazarına hoş geldiniz,Çin'den mal satın almak yönlendirebilirsiniz.Bizim öğeler ilgilenen sevindim,Çin profesyonel bir tedarikçi, biz burada
466.25TL
LCD ekran RY-kullanıcı ihtiyaç olduğunda, yüksek hassasiyetli PON optik güç metre evrensel ortak LCD ekran RY-kullanıcı ihtiyaç olduğunda, yüksek hassasiyetli PON optik güç metre evrensel ortak Genel bakış RY-kullanıcı ihtiyaç olduğunda PON Güç Ölçer RY-P3201 PON güç metre yükseltilmiş bir versiyonu. Test etmek ve aynı zamanda PON sinyalleri tahmin etmek için kullanılabilir değil sadece FTTx uygulama ve bakım
685.87TL
FC 1 Fiber Optik SANAYİ takım Seti 8-6 Fiber Cleaver ve 1MW Görsel Hata Bulucu Striptizci CFS-2 Alkol şişesi FC 1 Fiber Optik SANAYİ takım Seti 8-6 Fiber Cleaver ve 1MW Görsel Hata Bulucu Striptizci CFS-2 Alkol şişesi Ürün Listesi: 1. 1 Fiber optik Cleaver x 2. 1 1mw Görsel Hata Bulucu x 3. 1 3 G Damla Kablo Striptizci x 4. 1 CFS-2 Fiber Optik Striptizci x 5. 1 alkol Şişe x 6. 1 Dustfree Papper
199.66TL
FC Fiber Optik Araçlar, Fiber Optik Cleaver ve Lazer Cihazı Kalem VFL 1mw ve Kablo Striptizci 6 Seramik Kollu 1 x 2 Fiber Optik Cleaver Çanta x Bulucu Fiber Optik Araçlar Ürün Listesi: Fiber Optik Cleaver x 1 3 G Damla Kablo Striptizci x 1 CFS-2 Fiber Optik Striptizci x 1 Cleaver Sıyırma klavuz x 1 Cleaver Bıçak Ayarlama Araçları 2 Görsel Hata x Resimler:
180.11TL
Fiber optik Araç kitleri metal Fc-6S Fiber Cleaver dual port Miller kelepçe Tel sıyırma cihazı uzunluk kılavuz şerit kapalı Fiber optik Araç kitleri metal Fc-6S Fiber Cleaver dual port Miller kelepçe Tel sıyırma cihazı uzunluk kılavuz şerit kapalı
197.05TL
Altın Fiber Cleaver FC-Cleaver dava ile Yüksek Hassasiyetli 6 Altın Fiber Cleaver FC-Cleaver dava ile Yüksek Hassasiyetli 6 Gloden FC-6S fiber cleaver 2016 yeni fiber cleaver. 6 FTTx uygulamaları için idealdir optik ağ inşaatı , mükemmel taşınabilirlik, Glodend fiber cleaver FC için Tasarlanmış hafif ve güvenilir bir balta olduğunu. 12 - pozisyon blade tek 36.000 kez fiber cleaves,
225.31TL