Ücretsiz Kargo 1x8 LGX Kutusu Kaset Kartı Takma SC/APC 1 PLC splitter Modülü:8 8 Port Fiber Optik PLC Splitter
Ücretsiz Kargo 1x8 LGX Kutusu Kaset Kartı Takma SC/APC 1 PLC splitter Modülü:8 8 Port Fiber Optik PLC Splitter
Ücretsiz Kargo 1x8 LGX Kutusu Kaset Kartı Takma SC/APC 1 PLC splitter Modülü:8 8 Port Fiber Optik PLC Splitter
Ücretsiz Kargo 1x8 LGX Kutusu Kaset Kartı Takma SC/APC 1 PLC splitter Modülü:8 8 Port Fiber Optik PLC Splitter
Ücretsiz Kargo 1x8 LGX Kutusu Kaset Kartı Takma SC/APC 1 PLC splitter Modülü:8 8 Port Fiber Optik PLC Splitter
Ücretsiz Kargo 1x8 LGX Kutusu Kaset Kartı Takma SC/APC 1 PLC splitter Modülü:8 8 Port Fiber Optik PLC Splitter
Ücretsiz Kargo 1x8 LGX Kutusu Kaset Kartı Takma SC/APC 1 PLC splitter Modülü:8 8 Port Fiber Optik PLC Splitter Ücretsiz Kargo 1x8 LGX Kutusu Kaset Kartı Takma SC/APC 1 PLC splitter Modülü:8 8 Port Fiber Optik PLC Splitter
Ücretsiz Kargo 1x8 LGX Kutusu Kaset Kartı Takma SC/APC 1 PLC splitter Modülü:8 8 Port Fiber Optik PLC Splitter
Ücretsiz Kargo 1x8 LGX Kutusu Kaset Kartı Takma SC/APC 1 PLC splitter Modülü:8 8 Port Fiber Optik PLC Splitter
Ücretsiz Kargo 1x8 LGX Kutusu Kaset Kartı Takma SC/APC 1 PLC splitter Modülü:8 8 Port Fiber Optik PLC Splitter
Ücretsiz Kargo 1x8 LGX Kutusu Kaset Kartı Takma SC/APC 1 PLC splitter Modülü:8 8 Port Fiber Optik PLC Splitter
Ücretsiz Kargo 1x8 LGX Kutusu Kaset Kartı Takma SC/APC 1 PLC splitter Modülü:8 8 Port Fiber Optik PLC Splitter
Ücretsiz Kargo 1x8 LGX Kutusu Kaset Kartı Takma SC/APC 1 PLC splitter Modülü:8 8 Port Fiber Optik PLC Splitter

Ücretsiz Kargo 1x8 LGX Kutusu Kaset Kartı Takma SC/APC 1 PLC splitter Modülü:8 8 Port Fiber Optik PLC Splitter

123.39TL
Sepete Ekle İstek listesine ekle
Ürün açıklaması

  • Paket Ağırlık: 0.5kg (1.10lb.)
  • Paket Boyutu: 29cm x 14cm x 2cm (11.42in x 5.51in x 0.79in)
  • Ünite Tipi: parça

Ücretsiz Kargo 1x8 LGX Kutusu Kaset Kartı Takma SC/APC 1 PLC splitter Modülü:8 8 Port Fiber Optik PLC Splitter

Özellikleri

*Mükemmel Mekanik,Küçük Boyutu

*Yüksek Güvenilirlik

*Düşük ekleme Kaybı ve düşük Kutuplaşma Bağımlı kaybı

*Yüksek kanal sayıları

*Mükemmel Çevresel Kararlılık ve Yaygın olarak Kullanılan

Uygulamalar

(GPON/BPON/OPTİK) *FTTx Dağıtımları

*Kablo TV (Kablo TV)

*Yerel alan ağları (LAN)

*Test ekipmanları

*Pasif optik ağlar(PON)

(Tekdüzelik) 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2(İşletim Wavelenth) 64 ×1260 için 1650 P Düzeyi Ekleme Kaybı 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 S 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 Seviye Ekleme Kaybı 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 Kanal Sayısı) (konnektör ile) 1 1xN özellikleri 1.8 2 (PDL) (geri Dönüş Kaybı) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 55 lif (Tip) 55 fazlası (Yönelme) fazla (Çalışma Sıcaklığı) ITU G657A (Pigtail uzunluk) -40-85 m 1m veya 1.5 veya özelleştirilmiş

Sipariş Bilgileri

PLC Port Türü Kablo Türü Uzunluk Fiber Konnektör Tipi Paket Tarzı

PLC Splitter

1*4

1*8

16 1*

1*32

1*64

32 2*

Diğerleri Belirtin

0.25 mm Çıplak fiber

Şerit Lif

Dışarı 0,9 mm Gevşek Tüp ile Fan-

2.0 mm Kablo

3.0 mm Kablo

1 metre

2 metre

3 metre

Diğerleri belirtin

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Diğerleri Belirtin

Paslanmaz çelik kol

Plastik Modülü

LGX kutusu

19 BİRİM Rafa Monte

Diğerleri Belirtin

ÖDEME

1. Emanet, en iyi şekilde doğrudan online ödeme Western Union ve T/T ile ödeme kabul edemeyiz,kendinizi seçebilirsiniz. Eğer diğer ödeme koşulları kullanmak istiyorsanız, lütfen siparişten önce bize bildirin.

2. Tam ödeme 7 GÜN içinde sipariş sonra yapılmalıdır, ya da sırasını geçersiz veya sistem tarafından iptal edilecektir.

3. Alıcı bilgileri doldururken kişi gibi tüm detaylı bilgileri, adresi, Posta Kodu ve telefon numarası tamamladınız emin olun.

GÖNDERİ

1. Tam ödeme onaylandıktan sonra 5 iş günü içinde mal göndereceğiz.

2. Aşağıdaki gibi uluslararası nakliye hizmetleri sağlayabiliriz:

Çin Post Air Mail, Hong Kong Post Air Mail, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Varsayılan yol, Çin sonrası hava posta ve HK sonrası hava posta ile.

3. Alıcı insurrance, böyle bir kaza, gecikme ya da diğer konularda olduğu gibi servis nakliye kaynaklanan sorunlar ve hasarlardan sorumludur. Ayrıca, herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi sorumlu değiliz, bu suçlamaları madde fiyat ve nakliye maliyeti dahil değildir.

GARANTİ VE GARANTİ

1. Tüm mal muayene ve sevkiyat öncesi test edilir. eğer mallar ile tatmin değilseniz, 7 GÜN içinde öğeleri alabilirsiniz ve 24 saat içinde öğeleri aldıktan sonra bizimle irtibata geçiniz.

2. Nakliye ve taşıma ücreti iade edilmez ve müşteriye geri dönen ve reshipping tüm ücretler için sorumlu olmalıdır.

3. Tüm iade öğeler orijinal koşullarında, kutusu ve aksesuarları dahil olmalıdır. İnsan kusurları garanti edilmez, böyle kırık, çizik ve benzeri gibi.

4. Geri gönderdiğinizde herhangi bir öğe için, EMS veya yerel yazınızı lütfen

Geri bildirim

1. Alıcının erken onay çok öğeleri aldıktan sonra takdir edilecektir.

2. Görüşleriniz bizim iş geliştirme çok önemli olduğundan, biz içtenlikle ürün ve hizmetimizden memnun kaldıysanız bizim için olumlu geribildirim terk etmeye davet ediyoruz. Son derece hayati önemi sadece 1 dakika sürecek, ancak bu 1 dakika bizim için vardır.

3. Herhangi bir olumsuz ya da tarafsız geribildirim ayrılmadan önce bizimle irtibata geçiniz. Seninle herhangi bir sorunları çözmek için çalışacağız.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  • Çalışma sıcaklığı: 85 -40~
  • Bağlayıcı: SC/APC
  • Model Numarası: HY-PLC
  • Madde: 1*8 PLC Splitter
  • Çalışma Dalga Boyu : 1260nm-1650nm
  • Marka Adı: TRENSBATTER
  • Ekleme Kaybı: 10.2 special
Etiketler: splitter tak, Splitter Kablo, ön splitter, Ucuz splitter tak, Yüksek Kaliteli splitter kablo, Çin splitter ön Tedarikçiler
SANAYİ için KELUSHİ 30mw Mini Fiber Optik kırmızı lazer ışık Görsel Hata Bulucu Kablo Test cihazı ile Test Aracı 2.5 mm SC/FC konnektör 30mw Fiber Optik Görsel Hata Bulucu(SC/FC/ST) 20~30KM Mini 2.5 mm konnektör 1310 ,3 G Özellikleri için MEVDUAT 1550nm Fiber Optik Test cihazı: 2.5 mm evrensel bağlayıcı, 1.25 mm Konnektörler için, FC (Erkek)-LC (Kadın) dönüştürücü istekleri üzerine temin edilebilir. Çalışır ya CW ya da Darbeli Sürekli çıkış gücü Düşük
119.89TL
5 ADET/çanta LC Bayan Ücretsiz kargo Zayıflatıcı 5dB fiber optik Zayıflatıcı LC dişi erkek Fiber Optik erkek 5 ADET/çanta LC Bayan Ücretsiz kargo Zayıflatıcı 5dB fiber optik Zayıflatıcı LC dişi erkek Fiber Optik erkek Senin ellerine teslim hızlı kargo, en güvenli şekilde sağlamak için en iyi hizmeti veriyoruz ürünlerimizin kalitesini sağlamak için sizi temin ederim! Eğer ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa,
108.98TL
Ücretsiz Kargo 1.25 mm ve 2.5 mm tek Bir Tıklama Fiber Optik Temizleyici Kalem LC/FC/SC/ST Konnektörleri temizlemek için ve Adaptörleri 1.25 mm ve 2.5 mm tek Bir Tıklama Fiber Optik Temizleyici Kalem Fiber Optik Temizleyici-Mini özel olarak LC/S/C/FC/ST vb ile çalışmak üzere Tasarlanmıştır. 1.25 mm ve 2.5 mm evrensel bağlayıcı bağlayıcılar, bu alet yüksük sonuna çalarken veya son yüz çizmeden toz, yağ ve diğer enkaz kaldırma yüzlerini temizler. Özellikleri 1.Kolay
204.12TL
8 HARİCİ KOAKSİYEL ile 1Pair 10/1000mb Fiber Optik Ethernet Medya Dönüştürücü Gigabite Tek modlu Tek Lif ve 1 SC Port 8 RJ-45 ve 1 SC Port ile 1Pair 10/1000mb Fiber Optik Ethernet Medya Dönüştürücü Tek modlu Tek Lif 10/Tek Fiber Medya Dönüştürücü sinyal ulaşmasını sağlamak için fiber optik bakır tabanlı bir ağ yükseltmek için kolay ve ekonomik bir çözüm sağlamak 1000mb. PROGRAM teknoloji 100km için tek fiber ile fiber-max ulaşmak
436.76TL
Kablo TV İçin KELUSHİ Yeni El Lazer Pointer hem yatay 20km fiber optik görsel hata Bulucu ,Test Ürünü Lazer, 650 nm 1. Escrow kabul ediyoruz. Alipay, Hoş Visa, MasterCard, Western Union, Banka Havalesi yoluyla Ödeme yapabilirsiniz. 2. Böylece önceki öğeyi almak mümkün olan en kısa sürede ödeme yapın. 3. Not: maddenin Herhangi bir ithalat tarife malların, satış fiyatı veya nakliye ücretleri dahil değildir, Ama kolayca gümrükten
68.59TL
FC/SC/ST/LC Konnektör ile JW3109 1310/1550nm El Fiber Optik Işık Kaynağı FC/SC/ST/LC Konnektör ile ücretsiz Kargo JW3109 1310/1550nm El Fiber Optik Işık Kaynağı Mağazamıza Hoşgeldiniz Hedefimiz: Yüksek Kalite , En İyi Hizmeti ,Hızlı Yanıt Çin pazarına hoş geldiniz,Çin'den mal satın almak yönlendirebilirsiniz.Bizim öğeler ilgilenen sevindim,Çin profesyonel bir tedarikçi,
815.36TL
(ADSL/ADSL2/ADSL2+/fiber internet /READSL)xDSL Hattı testi ve Bakım Araçları için ST332B VDSL fiber internet Test DHL Ücretsiz (ADSL/ADSL2/ADSL2+/fiber internet /READSL)xDSL Hattı testi ve Bakım Araçları için ST332B Temel VDSL fiber internet Test Kargo Açıklama: VDSL test cihazı çok fonksiyonlu el küçük boyutu, özel (xDSL ADSL, ADSL2, ADSL2+, READSL, fiber internet vb:) xDSL hattı testi için tasarlanmış ve xDSL test, Program
2 146.77TL
Fiber Optik Kablo bağlantısı bağdaştırıcı SC APC hızlı hızlı soğuk bağlantı Ekleme soğuk SC kablo TV Yayın 100pcs/çok özel Özel toptan SC AP C hızlı bağlantı / soğuğuna soğuk alt ön gömülü fiber optik kablo TV soğuğuna özel 100pcs çok/ Açıklama SC AP C Fiber optik hızlı konnektör Kablo TV,Telekomünikasyon ağları LAN Metro ağı,Yerel Ağ () Tarih işleme ağları 1, BİZ 2008 2, Düşük
595.68TL
Eve kadar fiber Optik Olabilmesi TL510C Optik Güç Ölçer + TL512 1310/1550nm Optik Işık Kaynağı Lazer Kaynağı Eve kadar fiber Optik Olabilmesi TL510C Optik Güç Ölçer + TL512 1310/1550nm Optik Işık Kaynağı Lazer Kaynağı Özelliği: Kullanıcı self kalibrasyon fonksiyonu LCD konforlu LCD ekran ve isteğe bağlı arka ekran destekler gece operasyonu DB special gücünü ölçüm veya mw ve ekleme kaybı Düşük
555.49TL
Tek LC Konnektör ile 5pairs/lot WDM/BİDİ SFP Modülünü Fiber Optik 1.25 G BiDi ADET alıcı-Verici, 40km Ürün Açıklaması Tek Lif PROGRAM ADET Modül 1.25 G BiDi ADET alıcı-Verici, 40km reach SC veya LC Konnektör Veri Hızı: 1.25 Gb/s Mesafe 40km Simplex LC optik kabul edilebilir Türü:Tx1310nm /Rx1490nm ve Tx1490nm /Rx1310nm B .Türü: Tx1310nm /Rx1550nm ve Tx1550nm /Rx1310nm C .Türü:
1 378.53TL
KELUSHİ 2016 Yeni 13Pcs FC ile eve kadar fiber Fiber Optik Araç Kiti/Set-6 Cleaver ve Plastik 5mW Görsel Hata Bulucu Tel Striptizci Aracı fiber optik Sanayi araç kiti Dahil: 1.2 eve kadar fiber Araç Kiti Çantası Ve Askıları.3 plastik 5mw Görsel Hata Bulucu.4 VFL Çanta.5 Seramik Çekirdek.6 Cleaver Optik FC-6 Fiber.FC-7 Fiber Optik Cleaver Çanta 6.8 Küçük Ve Büyük Alyan.9. Fiber Optik Sıyırma Aracı.10 CFS-2 Fiber Optik Striptizci.11 mavi 2 1 Fiber Striptizci Guider
299.73TL
2 adet Mini FBT Bağlaştırıcı 1x2 - 5/95 Oranı -1310 1550nm/ - SC/APC - 0,5 m/Fiber Optik Bağlaştırıcı Uygulamalar aralığı Fiber Optik Haberleşme Sistemi LAN OPTİK ·Fiber Optik Sensör Ölçüm aletleri Özellikleri Uzun mesafeli haberleşme Kablo TV Sistemleri ve Fiber sensörler Yerel alan ağı Performans Parametresi Çalışma Dalga boyu (nm) 1310,1490 & 1550 (Nm)bant
157.75TL
LCD ekran PON 3 g el optik güç metre RY3201 yüksek hassasiyetli PON optik güç metre evrensel ortak Genel bakış Test etmek ve aynı zamanda PON sinyalleri tahmin etmek için kullanılabilir değil sadece FTTx uygulama ve bakım hedefliyor, ama aynı zamanda normal güç ölçümü ve arıza tespiti. PON projelerin yapımı ve bakımı için yararlı, önemli ve ideal bir araçtır. Özellikleri . Her üç dalga boylarında
990.40TL
KELUSHİ Yüksek Hassasiyetli Alüminyum Fiber Cleaver Optik Konnektör FC-6 Fiber Optik Cleaver,FTTX SANAYİ Kullanılan, Ücretsiz Kargo FC-6S Fiber Cleaver metalden Yapılmış, plastik değil, satın almak için emin lütfen! DEĞİL Füzyon Yapıştırıcı İÇİN Yaklaşık 36.000 cleaves sağlar • Kompakt ve hafif • Yüksek Hassasiyetli Cleaves • 250um Kaplı veya 900um fiber Tampon • Singlemode veya Çoklu Kullanım •
133.06TL